Rīgā +23 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Latvijas pāriem godalgotas vietas Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās

Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās, kas pagājušās nedēļas beigās norisinājās Oslo uzvaras vairākās konkurencēs izcīnīja Latvijas deju pāri, informēja Latvijas Sporta deju federācija.Pieaugušo standartdeju sacensībās 18 pāru konkurencē uzvaru izcīnīja Andrejs Rogovenko/Anna Vorončuka. Latīņamerikas deju turnīrā sacensības uzsāka 24 pāri.

Finālā iekļuva un ceturto vietu izcīnīja Aleksandrs Rebrovs/Madara Liepniece.Jauniešu (16-18 g.v.) standartdeju sacensībās (29 pāri) uzvarēja Ronalds Ābols/Santa Vitenberga, 3.vietā Marts Puniņš/Dana Jākobsone. Latīņamerikas deju sacensībās (31 pāris) uzvarēja 2009.gada Latvijas čempioni Vjačeslavs Višņakovs/Terēza Kižlo, vēl pieci Latvijas dueti dejoja pusfināla divpadsmitniekā.14-15 gadus veco junioru sacensībās gan standartdejās (20 pāri), gan latīņamerikas deju sacensībās (20 pāri) viss pjedestāls Latvijas dejotājiem – 1.vietā Krists Čiapas/Anna Andreičuka, 2.vietā Artūrs Freimanis/Agate Labalaika, 3.vietā Karols Arturs Junelis/Žaklīna Sola.Ziemeļeiropas čempionātos piedalījās sportisti no Dānijas, Igaunijas, Īslandes, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas. Čempionāti katru gadu notiek kādā no šīm valstīm.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.