Rīgā +22 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Līdzjutēju izraisīto nekārtību dēļ pārtraukta Nigērijas un Ziemeļkorejas izlašu spēle

Līdzjutēju izraisīto nekārtību dēļ uz piecām minūtēm tika pārtraukta svētdien DĀR pilsētā Johanesburgā notikusī Pasaules kausa izcīņas finālturnīra dalībnieku Nigērijas un Ziemeļkorejas izlašu pārbaudes spēle.Jau pirms mača sākuma pie stadionā izcēlās pamatīga grūstīšanās pie ieejām stadionā un nelielas fanu sadursmes ar policiju.

Savukārt otrā puslaika sākumā tiesnesis pēc policistu lūgumu cīņu pārtrauca, kad grupa huligānu – pārsvarā Nigērijas izlases līdzjutēju – centās pārvarēt metāla žogu, kas nošķīra laukumu un tribīnes. Pēc aģentūras Reuters ziņām, incidentos nopietni cietis viens policijas virsnieks, slimnīcā nonākušas 13 personas.Spēlē ar 3:1 (1:0) uzvarēja Nigērijas valstsvienība. 18.minūtē āfrikāņus vadībā izvirzīja Ajigbeni Jakubu. 62.minūtē Viktors Obinna realizēja 11 metru soda sitienu, bet divas minūtes vēlāk Tae Se Jongs vienus vārtus atguva. Pēdējā minūtē Obafemi Martinss atjaunoja divu vārtu pārsvaru.Nigērijas izlases pretinieki Pasaules kausa pirmajā posmā būs Argentīnas, Dienvidkorejas un Grieķijas futbolisti. Ziemeļkorejieši tiksies ar Brazīliju, Kotdivuāru un Portugāli.