Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Lielvārdes florbolisti pagarinājumā izcīna ceturto Latvijas čempiontitulu

Lielvārde/FatPipe florbolisti sestdien triumfēja Elvi Florbola līgas vīriešu turnīra finālā, izcīnot ceturto Latvijas čempiontitulu.

Lielvārdes komanda finālā, kas norisinājās "Arēnā Rīga", ar rezultātu 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 1:0) pārspēja "Valmieras" florbolistus.

Valmierieši guva divus vārtus mača pirmajās 15 minūtēs, precīziem esot Arvim Kārkliņam un Mārtiņam Brokam. Lielvārdes vienībai izdevās samazināt deficītu līdz vieniem vārtiem pēdējā trešdaļas minūtē, kad vairākumā "Valmieras" vārtsargu pārspēja Aivis Kusiņš.

Tikmēr otrā perioda vidusdaļā neizšķirtu panāca Niks Blumfelds.

Savukārt izšķirošajā trešdaļā Lielvārdes komandai izdevās pārņemt vadību pēc spēlētām nepilnām trīs minūtēm, vārtus gūstot Kārlim Stukānam, bet mazāk nekā trīs minūtes līdz spēles beigām Armands Savins dubultoja pārsvaru.

Gvido Lauga pamatlaika pirmspēdējā minūtē guva vārtus "Valmieras" labā, samazinot pretinieku pārsvaru līdz vienam precīzam metienam. Pamatlaika pēdējā minūtē valmierieši devās laukumā ar sešiem spēlētājiem un tika pie vairākuma, kuru 28 sekundes līdz spēles beigām prata izmantot Kevins Šmits, izlīdzinot rezultātu.

Pagarinājumā pēc spēlētām četrām minūtēm un deviņām sekundēm uzvaru nesošos vārtus guva Maikls Nazarovs, kurš tika pie atlēkušās bumbiņas un raidīja to Valmieras komandas vārtos no ļoti tuvas distances.

"Lielvārde"/"FatPipe" pusfināla sērijā ar 4-1 pārspēja "Masters"/"Ulbroka", bet "Valmiera" ar 4-0 bija pārāka par "Ķekava"/RB&B komandu.

Jau ziņots, ka cīņā par bronzas godalgām "Masters"/"Ulbroka", atspēlējoties no 1:4, ar rezultātu 8:5 (1:3, 2:1, 5:1) pārspēja "Ķekava"/RB&B.

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu "Lekrings" ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu "Rubeni".