Rīgā +22 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

papildināta - Nīderlandes futbolisti pārbaudes spēlē sagrauj Ungāriju, Robenam trauma

Gatavojoties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, pārbaudes spēli pret Ungārijas futbolistiem Amsterdamā aizvadījusi Nīderlandes valstsvienība. Laukuma saimnieki svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru – 6:1 (1:1).6.minūtē pēc Balaša Dzudzaka raidījuma vadībā izvirzījās ungāri, bet 21.minūtē Robins van Persijs panāca izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā Nīderlandes futbolisti pilnībā dominēja laukumā, gūstot piecus vārtus. Divus guva Arjens Robens, pa vieniem – Veslijs Sneiders, Marks van Bommels un Eljero Elia.Labo noskaņojumu pēc pārliecinošās uzvaras Nīderlandes nometnē pabojājusi ziņa, ka ceļgala cīpslas savainojumu guvis viens no komandas līderiem Arjens Robens. Viņš tika nogādāts slimnīcā izmeklēšanai, kur ārsti lēma par to, ka futbolists turnīrā DĀR spēlēt nevarēs.Pasaules kausa finālturnīra saimnieki Dienvidāfrikas futbolisti ar 1:0 (0:0) pārspēja Dāniju. Vienīgos vārtus 76.minūtē guva Katlego Mfela.Divu citu Pasaules kausa dalībnieku savstarpējā mačā ASV futbolisti, pateicoties diviem Edsona Badla un vienam Herkulesa Gomesa precīzajam raidījumam ar 3:1 (2:1) uzvarēja Austrāliju. Zaudētāju labā vārtus guva Tims Kehils.(_papildināta ar 3.-5.rindkopu_)