Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

papildināts (17:59) - Šici finišē ceturtie, Gudramovičs un Kalniņš piektie

Trīskārtējo olimpisko medaļnieku kamaniņu sportā Andra un Jura Šica, kā arī Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa ekipāžas sestdien lietainos laika apstākļos izcīnīja ceturto un piekto vietu Kēnigszē trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma divnieku sacensībās.

Pirmajā nobraucienā Šici trasi veica 50,545 sekundēs, atpaliekot vienīgi no divām Vācijas ekipāžām un ieņemot trešo vietu. Tomēr otrajā braucienā viņi uzrādīja vien septīto rezultātu, bet summā spēja noturēties labāko četriniekā.

Savukārt Gudramovičs un Kalniņš pēc pirmā brauciena ieņēma vien devīto vietu, tomēr vairāki augstāk esošie konkurenti laika ziņā bija tuvu, turklāt otrā brauciena laikā arvien spēcīgāks kļuva lietus. Otrajā braucienā latvieši uzrādīja ceturto rezultātu, summā pakāpjoties uz piekto vietu un no Šiciem atpaliekot vien par nepilnu sekundes desmitdaļu.

Uzvaru izcīnīja iepriekšējo divu sezonu kopvērtējuma uzvarētāji Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri pēc pirmā brauciena bija vien otrie. Viņi Šicus apsteidza par 0,653 sekundēm, bet Gudramoviču un Kalniņu par 0,739 sekundēm.

Otrie bija Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,185 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza Peters Pencs un Georgs Fišlers no Austrijas, kuri atpalika par 0,224 sekundēm.

Piektdien Nāciju kausā Gudramovičs/Kalniņš izcīnīja otro vietu, bet brāļi Šici pamatsacensībām bija kvalificējušies automātiski.

papildināta visa ziņa

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.