Rīgā +17 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Rašmanei pasaules čempionātā šaušanā bronzas medaļa un olimpisko spēļu kvota

Latvijas šāvēja Agate Rašmane svētdien Baku pasaules čempionātā šaušanā sacensībās 25 metru distancē ar mazkalibra pistoli izcīnīja trešo vietu un nopelnīja Parīzes olimpisko spēļu kvotu.

Svētdien kvalifikācijas otrajā kārtā šaušanā pa īslaicīgi redzamiem mērķiem Rašmane pirmajā sērijā sašāva 100 punktus, bet nākamajās divās - 97 punktus, sasniedzot rezultātu 294 punkti.

Jau ziņots, ka sestdien sacensību pirmajā kārtā tika izpildītas trīs desmit šāvienu sērijas pa mērķi ar melno apli, un Rašmane ar 292 punktiem bija sestā, Rūtai Leilai Spriņģei ar 286 punktiem uzrādot 53.rezultātu 105 šāvēju konkurencē.

Abu kārtu summā latviete ar 586 punktiem ierindojās ceturtajā vietā, iekļūstot astoņu finālistu skaitā.

Labāko astoņu šāvēju izslēgšanas sacensībās Rašmane apsteidza piecas sportistes, ar 25 punktiem ieņemot trešo vietu un Latvijai šajā disciplīnā nopelnot vietu Parīzes spēlēs.

Par čempioni ar 40 punktiem kļuva vāciete Dorēna Fennekampa, bet sudraba medaļu ar 31 punktu nopelnīja ukrainiete Olena Kosteviča.

Pasaules čempionāts šaušanā no 14.augusta līdz 1.septembrim norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...