Smidzinošs lietus
Pirmdiena, 6. maijs
Didzis, Gaidis

Šautriņu metējam Razmam 3.vieta pasaules reitinga turnīrā Dānijā

Aizvadītās nedēļas nogalē, 3. un 4. maijā, Dānijas pilsētā Esbjergā norisinājās divi pasaules reitinga turnīri šautriņu mešanā, kuros pirmo reizi startēja arī Madars Razma un Lauris Anškēvics, bet kopumā sacensībās piedalījās teju 300 šautriņu metēju.

Sestdien notiekošajā „Winmau Denmark Open 2014” turnīrā Priekules šautriņu metējs Madars Razma ieņēma vien 33. vietu, turnīra 3. kārtā piekāpjoties pagājušā gada pusfinālistam – dānim Per Skau. Sacensību pirmajās divās kārtās Latvijas pārstāvis pieveica Dānijas un Nīderlandes šautriņu metējus ar rezultātiem 4:1 un 4:2. Par turnīra uzvarētāju kļuva „Lakeside” pasaules čempionāta finālists Alans Norris no Anglijas.

Svētdien notiekošajās „Winmau Denmark Masters 2014” sacensībās Madaram Razmam pievienojās vēl viens šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Lauris Anškēvics. Diemžēl viņam tālāk par turnīra 1. kārtu tikt neizdevās, piekāpjoties Anglijas šautriņu metējam ar rezultātu 1:4, savukārt vienu no saviem labākajiem šīs sezonas turnīriem aizvadīja Madars Razma, kurš izcīnīja augsto 3. vietu. Sacensības Madars Razma uzsāka ar trīs pārliecinošiem panākumiem pār Anglijas, Dānijas un Nīderlandes šautriņu metējiem. Turnīra 4. un 5. kārtā priekulnieks ar rezultātiem 4:3 un 4:0 pārspēja vēl divus Nīderlandes šautriņu metējus, savukārt ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4:1 bija pārāks pār lietuvieti Dariusu Labanausku, kuram attiecīgi izcīnīta augstā 5. vieta.

Sacensību pusfinālā Madaram Razmam ar rezultātu 2:5 nācās atzīt neviena cita kā beļģa Gērta de Vosa pārākumu, pret kuru priekulniekam šis bija jau trešais zaudējums TV translētajās spēlēs. Par turnīra uzvarētāju kļuva Nīderlandes sportists Džefrijs de Grāfs, kurš finālā ar rezultātu 6:3 pārspēja jau minēto de Vosu.

Jau nākamās nedēļas nogalē Madars Razma dosies uz Somiju, kur centīsies aizstāvēt pirms gada izcīnīto „Finnish Open” titulu.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākum...