Rīgā +21 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Vimldonas čempionāta pusfinālā Endiju duelis: Marejs pret Rodiku

Vietējās publikas elks Endijs Marejs sasniedzis Vimbldonas tenisa čempionāta vīru vienspēļu turnīra pusfinālu, kurā mērosies spēkiem ar savu vārda brāli amerikāni Rodiku.Trešdien ceturtdaļfināla spēlē Marejs visai pārliecinoši pārspēja kādreizējo pasaules pirmo raketi, šobrīd pasaules rangā tikai 70.

vietā esošo spāni Huanu Karlosu Ferero – 7:5, 6:3, 6:2.Šis Marejam būs otrais Grand Slam turnīru pusfināls. Pērn viņš zaudēja Rodžeram Federeram ASV atklātā čempionāta finālā.Interesanti, ka Vimbldonas čempionātā skotu tenisists katrā nākamajā gadā pārvarējis par vienu kārtu vairāk. Kā zināms, šogad otrajā kārtā viņš trijos setos pārspēja Ernestu Gulbi.

Endija Mareja pretinieks pusfinālā tika noskaidrots amerikāņa Endija Rodika un 2002.gada turnīra uzvarētāja austrālieša Leitona Hjūita cīņā. Dramatiskā un spēkos līdzīgu pretinieku piecu setu spēlē, kas ilga vairāk nekā četras stundas, pārāks izrādījās Rodiks – 6:3, 6:7 (10:12), 7:6 (7:1), 4:6, 6:4.

Viņš Vimbldonas čempionāta pusfinālā spēlēs ceturto reizi.

Jau ziņots, ka pēc uzvarām ceturtdaļfināla spēlēs ceļazīmes uz pusfinālu izcīnīja Rodžers Federers un Tomijs Hāss. Nākamajā kārtā viņi tiksies savā starpā.

(papildināta ar Rodika - Hjūita spēles rezultātu)