Rīgā +19 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Atletico ar diviem Moratas gūtiem vārtiem pārtrauc Madrides Real piecu uzvaru sēriju

Alvaro Morata ar diviem vārtu guvumiem svētdien divu Madrides klubu cīņā palīdzēja svinēt uzvaru Atletico, sagādājot Real pirmo neveiksmi Spānijas futbola čempionāta sezonas sešās spēlēs. Atletico pieveica Real ar 3:1 (2:1).

Morata jau ceturtajā minūtē ar galvu guva savus pirmos vārtus spēlē, bet 18.minūtē Antuāns Grīzmans dubultoja "Atletico" pārsvaru, Tonijam Krosam 35.minūtē vienus vārtus atgūstot.

Tomēr Morata 46.minūtē guva vēl vienus vārtus, nodrošinot "Atletico" uzvaru pār "Real".

"Tā bija vājas aizsardzības problēma, kas mums nebija vērojama pirmajās spēlēs," žurnālistiem sacīja "Real" treneris Karlo Ančeloti.

"Nedaudz vairāk nekā 45 minūtēs viņi mums iesita trīs vārtus. Tas nebija labs vakars," piebilda "Real" vārtsargs Kepa Arisabalaga, kas svētdien ielaida tikpat vārtus cik iepriekšējās piecās spēlēs kopā.

Bijušais "Real" spēlētājs un pašreizējais Spānijas izlases kapteinis Morata pēc spēles bilda, ka viņš cer uz uzvaru sērijas turpināšanu, uzsverot, ka "es patiešām vēlos izcīnīt titulu ar "Atletico".

Čempione "Barcelona" ar 16 punktiem sešās spēlēs ir turnīra tabulas galvgalī, otro vietu ar 16 punktiem ieņemot "Girona", bet "Real" ar 15 punktiem zaudējot līderpozīcijas un atkāpjoties uz trešo pozīciju.

Tikmēr "Atletico" ar desmit punktiem ieņem piekto vietu līgā.