Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Barcelona uzvar vēl vienā El Clasico un tuvojas Spānijas čempiontitulam

Barcelona futbolisti sestdien vēl vienā principiālā cīņā pārspēja Madrides Real komandu un spēra soli tuvāk kārtējam Spānijas čempiontitulam. Barcelona izbraukumā guva virsroku ar 1:0 (1:0).

Vienīgos vārtus šī mača 26. minūtē iesita horvāts Ivans Rakitičs. Jau ierasti šo klubu duelī emocijas sita augstu vilni, kā rezultātā pirmā puslaika beigās saķērās Barcelona zvaigzne Lionels Mesi un Real kapteinis Serhio Ramoss, abiem apmainoties "laipnībām".

Barcelona uzvarējusi jau otrajā El Clasico pēdējo četru dienu laikā - trešdien Barselonas klubs bija pārāks ar 3:0 arī Spānijas Karaļa kausa pusfināla atbildes mačā.

Savukārt Real sestdienas zaudējums nozīmē, ka tai ir vairs tikai stipri teorētiskas izredzes pacīnīties par Spānijas čempiontitulu, jo atstarpe līdz Barcelona ir jau 12 punkti.

Spānijas čempionāta vadībā ar 60 punktiem 26 spēlēs atrodas Barcelona, kamēr desmit punktus mazāk iekrājusi 25 mačus aizvadījusī Madrides Atletico. Trešā ar 48 punktiem 26 cīņās ir Madrides Real, bet pirmajam trijniekam ar 40 punktiem seko Alaves, kas sestdien izbraukumā ar 2:1 (0:0) uzvarēja šosezon neveiksmīgi spēlējošo Villarreal.