Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bayern un Real futbolisti uzvar arī trešajās Čempionu līgas spēlēs

Minhenes Bayern un Madrides Real futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas apakšgrupu mačos tika pie trešā panākuma tikpat mačos.

A apakšgrupas spēlē "Bayern" viesos ar 3:1 (1:1) uzvarēja Stambulas "Galatasaray".

"Bayern" guva pirmos vārtus pēc spēlētām astoņām minūtēm, kad pēc Līroja Sanē diagonālas piespēles ar spēcīgu sitienu izcēlās Kingslijs Komans.

28.minūtē uz Minhenes vienības vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru "Galatasaray" nopelnīja Mauro Ikardi. Viņš veiksmīgi izmānīja viesu vārtsargu un raidīja bumbu "Bayern" vārtos.

Otrajā puslaikā Minhenes komandas otros vārtus guva Harijs Keins, bet 79.minūtē Džamals Musiala panāca 3:1.

Citā A apakšgrupas mačā Mančestras "United" savā laukumā ar 1:0 (0:0) guva panākumu pār "Kobenhavn".

Laukuma saimnieki vienīgos vārtus mačā guva 72.minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Harijs Magvairs. Kopenhāgenas vienībai otrā puslaika kompensācijas laikā bija iespēja izraut neizšķirtu, taču "United" vārtsargs Andrē Onanā veiksmīgi atvairīja 11 metru soda sitienu.

A apakšgrupā "Bayern" uzvarējusi visās trijās spēlēs un tikusi pie deviņiem punktiem, "Galatasaray" ir četri punkti, "United" ir trīs punkti, bet "Kobenhavn" izcīnījusi vienu punktu.

Tikmēr D apakšgrupas mačā "Inter" mājās ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja "Salzburg".

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā 19.minūtē, Zalcburgas komandas vārtos bumbu raidot Aleksisam Sančesam.

"Salzburg" izlīdzināja rezultātu otrajā puslaikā pēc spēlētām 12 minūtēm, kad Oskars Gluhs pārspēja milāniešu vārtsargu, taču septiņas minūtes vēlāk vienu vārtu pārsvaru "Inter" atguva Hakans Čalhanolu.

Otrā D apakšgrupas spēlē "Real Sociedad" izbraukumā ar 1:0 (0:0) bija pārāka pār Lisabonas "Benfica".

Mājiniekiem otro uzvaru atnesa Braiss Mendess, kurš 63.minūtē raidīja bumbu Lisabonas komandas vārtos.

D apakšgrupas līdere ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir "Real Sociedad", kurai ar tādu pašu punktu skaitu seko "Inter", "Salzburg" tikusi pie trīs punktiem trīs mačos, kamēr "Benfica" palikusi bez punktiem.

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Londonas "Arsenal" otrdien izcīnīja uzvaru Čempionu līgas mačā un kļuva par B apakšgrupas līdervienību.

"Arsenal" viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Spānijas komandu "Sevilla".

Pirmā puslaika kompensācijas laikā "Arsenal" vadībā izvirzīja Gabriels Martinelli, bet otrā puslaika ievadā pēc nepilnām astoņām minūtēm pārsvaru dubultoja Gabriels Žezuss, kurš tika pie rezultatīvas piespēles pirmajos vārtos.

"Sevilla" atbildēja ar precīzu sitienu piecas minūtes vēlāk, kad no tuvas distances Nemaņa Gudeļs ar galvu raidīja bumbu Londonas komandas vārtos.

Tikmēr citā B apakšgrupas mačā "Lens" savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Eindhovenas PSV, spēlei noslēdzoties ar 1:1 (0:0).

Eindhovenas vienības labā 54.minūtē vārtus guva Johans Bakajoko, bet 65.minūtē rezultātu izlīdzināja Elje Vaī.

Pēc trīs spēļu kārtām "Arsenal" ir seši punkti, "Lens" tikusi pie pieciem punktiem, kamēr "Sevilla" un Eindhovenas vienība iekrājusi divus punktus.

Madrides "Real" futbolisti otrdien izcīnīja trešo panākumu UEFA Čempionu līgas spēlē, kamēr citā C apakšgrupas mačā pie panākuma tika "Napoli".

"Real" viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja "Braga" no Portugāles.

Madridieši guva pirmos vārtus jau 16.minūtē, kad pēc Vinisiusa Žuniora piespēles mājinieku vārtos bumbu raidīja Rodrigu. Otrajā puslaikā pārsvaru dubultoja Džūds Belingems, pie vēl vienas rezultatīvas piespēles tiekot Vinisiusam Žunioram.

Divas minūtes vēlāk mājiniekiem izdevās atgūt vienus vārtus, precīzam esot Alvaro Dhalo, taču atlikušajā spēles laikā vārti vairs netika gūti, "Real" tiekot pie trešā panākuma.

Citā mačā "Napoli" izbraukumā ar 1:0 (0:0) uzvarēja Berlīnes "Union" futbolistus.

Vienīgie vārti mačā tika gūti 65.minūtē, kad Berlīnes komandas vārtsargu pārspēja Džakomo Raspadori.

C apakšgrupā "Real" ar deviņiem punktiem trīs mačos ieņem pirmo vietu, "Napoli" ar sešiem punktiem ir otrā, "Braga" izcīnījusi trīs punktus, kamēr "Union" pie punktiem nav tikusi.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...