Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Chelsea izbraukumā piekāpjas Kazaņas Rubin, taču sasniedz UEFA Eiropas līgas pusfinālu

Šosezon Čempionu līgā grupu turnīru nepārvarējušie Londonas Chelsea futbolisti sasnieguši UEFA Eiropas līgas pusfinālu, lai gan ceturtdaļfināla atbildes spēlē viesos piekāpās Krievijas klubam Kazaņas Rubin.

Mača gaitā Rubin spēja atspēlēties no nelabvēlīgā 0:1 un 1:2, beigās savu skatītāju priekšā uzvarot ar 3:2. Vienus vārtus londoniešiem guva Fernando Toress, kuram tas bija jau trešais precīzais sitiens šajā ceturtdaļfināla duelī. Tā kā Chelsea savā laukumā iepriekš bija pārāka ar 3:1, divu spēļu summā triumfēja tieši Londonas klubs - 5:4.

Abiem pārējiem Anglijas klubiem neizdevās sasniegt pusfinālu. Totenhemas Hotspur spēlēja 2:2 ar Šveices klubu Basel - tieši šāds pats rezultāts bija fiksēts arī abu komandu pirmajā spēlē. Pēcspēles sitienos šoreiz ar 4:1 triumfēja šveicieši. Savukārt vēl viens Anglijas premjerlīgas klubs Newcastle cīnījās neizšķirti 1:1 ar portugāļu Benfica. Pirmajā mačā gan pārāki ar 3:1 bija Portugāles pārstāvji, bet summā 4:2.

Visbeidzot, Turcijas klubs Fenerbahce spēlēja 1:1 ar Romas Lazio, kurus pirmajā spēlē bija uzveikuši ar 2:0. Šajā pārī Fenerbahce triumfs ar 3:1.

Piektdien notikušajā izlozē noskaidrojās, ka Chelsea tiksies ar Basel, bet Benfica par vietu finālā cīnīsies ar Fenerbahce.

Pusfināla spēles aizvadīs 25.aprīlī un 2.maijā. Fināls 15.maijā Amsterdamā.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.