Liverpool neizmanto iespēju pārņemt līderpozīcijas Anglijas premjerlīgā

Aizvadītās sezonas čempione Liverpool svētdien Anglijas premjerlīgā neizmantoja iespēju pārņemt vadību turnīra tabulā, jo viesos spēlēja neizšķirti Londonas Fulham.

"Liverpool" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Londonas "Fulham".

Viesi jau pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos, jo 25.minūtē neatvairāmu sitienu izpildīja mājinieks Bobijs Rīds. Viesiem atgūties izdevās vien 79.minūtē, kad Mohameds Salāhs bija tiesīgs izpildīt "pendeli", kas viņam padevās nevainojami.

Liverpūlieši, uzvarot šo spēli, turnīra tabulā būtu apsteiguši līderi Totenhemas "Hotspur", jo arī konkurenti neizšķirtā mačā zaudēja svarīgus punktus. Abas vienības savā starpā tiksies trešdien.

"Mums bija nepieciešama vismaz pusstunda, lai kājas būtu gatavas spēlei. Tāpēc arī nedaudz sakliedzu uz spēlētājiem," pēc neizšķirta pauda galvenais treneris Jirgens Klops. "Domāju, ka pirmajās 30 minūtēs varējām zaudēt visu maču. Taču pēdējās 60 minūtēs bijām pelnījuši uzvaru."

Spēli klātienē vēroja 2000 līdzjutēju.

Citā spēlē "Hotspur" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Londonas "Crystal Palace".

Harijs Keins viesus vadībā izvirzīja 23.minūtē, kad viņa tālo sitienu nenovērtēja Vinsente Guita. Mājinieki neizšķirtu panāca deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām, izceļoties Džefrijam Šlupam, kurš bija pirmais pie Igo Lorī atvairītā sitiena.

Tikmēr Londonas "Arsenal" mājās ar 0:1 (0:0) zaudēja "Burnley". Mājiniekus Granits Džaka 58.minūtē atstāja desmit vīru sastāvā, bet 73.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Pjērs Emeriks Obamejangs.

Uzvara "Burnley" ļāva "izrāpties" no izkrišanas zonas.

Savukārt Lesteras "City" mājās ar 3:0 (3:0) droši uzvarēja Braitonas un Havas "Albion".

Spēles rezultātu 27.minūtē atklāja Džeimss Medisons, 41.minūtē pārsvaru dubultoja Džeimijs Vārdijs, bet trīs minūtes vēlāk Medisons guva savus otros un komandas trešos vārtus.

Vārdijam tie bija 12.vārti šosezon, bet Medisonam izdevās lieliska atgriešanās pēc vairākām gūtām traumām.

Dienu iepriekš divu Mančestras komandu "United" un "City" duelis noslēdzās bez gūtiem vārtiem - 0:0 (0:0).

Premjerlīgas vadībā ar 25 punktiem ir "Hotspur" un "Liverpool", Lesteras "City" iekrājusi par punktu mazāk, kamēr 23 punktus guvusi "Southampton". Londonas "Chelsea" seko ar 22 punktiem, kamēr 20 punktus iekrājusi Vesthemas "United".