Rīgā +7 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Napoli uzvar Chievo, neļaujot Juventus līksmot par Itālijas čempiontitulu

Napoli komanda svētdien Itālijas A sērijas futbola čempionāta mačā izbraukumā ar 3:1 (1:0) apspēlēja Chievo, neļaujot Turīnas Juventus priecāties par čempiontitulu. Viesi no Neapoles šajā mačā guva pārliecinošu uzvaru, spējot izvirzīties vadībā ar 3:0, bet goda vārtus mājinieki guva pamatlaika pēdējā minūtē. Uzvarētājiem divus vārtus iesita Kalidu Kulibalī.

"Šī uzvara nedaudz noņēmusi smagumu no mūsu pleciem," pēc svētdienas panākuma teica Napoli galvenais treneris Karlo Ančeloti, kura vadītā komanda pagājušajā nedēļā UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 0:2 zaudēja Anglijas klubam Londonas Arsenal, bet atbildes cīņa būs šonedēļ.

Tuvāko konkurentu uzvara neļāva Juventus priekšlaicīgi nodrošināt Itālijas čempiontitulu. Turīnas klubs sestdien izbraukumā negaidīti ar 1:2 zaudēja SPAL, lai gan trofejas iegūšanai tam būtu pieticis ar neizšķirtu.

Juventus astoto Itālijas A sērijas čempiontitulu var nodrošināt sestdien, kad uzņems Florences Fiorentina.

Citviet Milānas Inter svētdien izbraukumā ar 3:1 (2:0) apspēlēja Frosinone, bet AC Milan sestdien savā laukumā ar 1:0 (0:0) pieveica Romas Lazio.

Itālijas čempionāta kopvērtējumā Juventus ir līdere ar 84 punktiem 32 mačos, kamēr 67 punkti ir Napoli kontā. Trešā ar 60 punktiem ir Milānas Inter, bet tālāk ar 55 punktiem ir AC Milan.