Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Raba triumfē Latvijas kausā telpu futbolā

Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā sestdien triumfēja Raba komanda, kas ar 3:1 (1:1) apspēlēja deviņkārtējo valsts čempioni Nikaru.

Raba Latvijas kausā uzvarēja otro reizi vēsturē, sekojot 2014.gada panākumam.

Spēles rezultātu piektajā minūtē atklāja Nikara futbolists Maksims Seņs, kad viņš pēc stūra sitiena bija viens vārtu priekšā, bet astotajā minūtē tika panākts izlīdzinājums, kad pēc standartsituācijas Igors Arhipovs-Prokofjevs ieraidīja bumbu savos vārtos.

Otrā puslaika sestajā minūtē Raba brazīliešu leģionārs Edersons Piņeiru da Kruss panāca 2:1, bet spēles 34.minūtē vēl viens brazīlietis Ronijs Veslijs Pereira de Azevedo pretuzbrukumā iesita arī trešos vārtus Raba rindās.

Pēdējās piecās minūtēs laukumā dominēja Nikars, tomēr katru reizi vārtos lielisks bija Aigars Bondars.

Nikars spēlētāji Latvijas kausu ieguvuši 2013., 2015. un 2016.gadā, tomēr šoreiz viņiem jau pusfinālā klājās ļoti grūti, jo pret pirmās līgas vienību Kuldīgas Nikers tā sākotnēji nokļuva iedzinējos ar 0:3, beigās triumfējot ar 5:3.