Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Bezvārtu neizšķirts Liepājas metalurgs un FK Ventspils cīņā

Divu pēdējo gadu Latvijas futbola čempionvienību šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē LMT virslīgā Liepājas metalurgs savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar FK Ventspils komandu.Par turnīra vienīgajiem līderiem kļuvuši Skonto futbolisti, kuri dienu iepriekš ar 3:1 pārspēja Rēzeknes Blāzmu, svinot piekto uzvaru pēc kārtas.

Pirmajā puslaikā diezgan ievērojams teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem. Vienreiz bumba arī pabija ventspilnieku vārtos, taču līnijtiesnesis bija fiksējis aizmugures stāvokli. Vēl vairākas reizes Ventspils komandu glāba vārtsargs Koļinko. Īsi pirms pārtraukuma lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Rakelam, taču viņa ar galvu raidītā bumba lidoja mazliet garām FK Ventspils vārtiem.Pirmo patiešām bīstamo situāciju pie Liepājas metalurga vārtiem viesi izveidoja otrā puslaika sākumā, kad pēc stūra sitiena izspēles Šumiļins sita ar galvu un trāpīja bumbu pa vārtu stabu.Puslaika vidū labākā iespēja atklāt rezultātu bija Kristapam Grebim, taču pretuzbrukumā viņš nedaudz neaizsniedzās līdz bumbai pēc partnera slīpas piespēles.Cīņas turpinājumā “pusmomenti” radās pie abiem vārtiem. Bumbu mazliet vairāk kontrolēja ventspilnieki, laukuma saimnieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Taču nulles uz rezultāta tablo tā arī palika līdz spēles beigām.