Dānija pārspēj Austriju Nāciju līgas spēlē

Dānijas futbolisti pirmdien tika pie panākumu UEFA Nāciju līgas spēcīgākajā A līgā, uzvarot izbraukuma spēlē Vīnē.

Dānija ar 2:1 (1:0) uzvarēja Austriju.

Mača 28.minūtē viesu komandu vadībā izvirzīja Pjērs Emils Hejbjergs, kurš netālu no vārtiem tika pie bumbas un no tuvas distances raidīja to vārtu apakšējā kreisajā stūrī.

Laukuma saimniekiem izdevās panākt neizšķirtu vien 67.minūtē, kad, izmantojot Dānijas vārtsarga kļūdu, pēc Marko Arnautoviča piespēles bumbu Dānijas vārtos raidīja Ksavers Šlāgers.

Uzvaras vārtus 84.minūtē guva Jenss Strigers Larsens, kurš pārsteidza Austrijas vārtsargu ar tālu sitienu.

Jau ziņots, ka pirmdien citā A līgas pirmās grupas mačā Francija un Horvātija spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0).

Grupā līdere ar sešiem punktiem divos mačos ir Dānija, bet otrajā pozīcijā ar trīs punktiem ir Austrija. Trešo un ceturto vietu ar vienu punktu ieņem Francija un Horvātija.

Nāciju līgā grupu uzvarētājas nākamajā sezonā nopelna iespēju spēlēt augstākā grupā. Proti, komanda, kas uzvar kādā no C grupām, tiek pie iespējas startēt kādā no B grupām, savukārt B grupu uzvarētājas nākamajā sezonā spēkojas A grupās. C grupas vājākās komandas tiekas izslēgšanas cīņās, lai noskaidrotu divas vienības, kas izkritīs uz D līgu, vietā nākot tās divām spēcīgākajām vienībām.

Nāciju līgas turnīrs noris trešo reizi.

Iepriekšējās sezonas finālturnīrs norisinājās pērn oktobrī, Francijai titulcīņā uzvarot Spāniju. Pirmajā sezonā finālturnīru uzņēma Portugāle, mājiniekiem kļūstot par vēsturē pirmajiem UEFA Nāciju līgas čempioniem.