Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

FK Ventspils sarūpē sensāciju Berlīnē

Latvijas čempionvienība FK Ventspils ceturtdien lieliski debitēja UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Pirmajā spēlē viesos ventspilnieki nospēlēja neizšķirti 1:1 ar titulēto Vācijas 1.bundeslīgas klubu Berlīnes Hertha.

Ventspilnieku labā vārtus spēles 48.minūtē ar patālu, bet teicamu sitienu no apmēram 16 metriem guva Edgars Gauračs.

Visu spēles gaitu ritēja līdzīga cīņa, lai gan Hertha nespēlēja ar pilnu spēku. Abām komandām bija labas iespējas gūt vārtus un tās to īstenoja pa reizei.

Vispirms spēles 34.minūtē rezultātu atklāja mājinieki pēc Piščeka precīzā sitiena. Ventspilnieku vārtsargs Česnovskis atsita bumbu sev priekšā, taču tā nokrita tieši pa sitienam Piščeka priekšā, kurš bija atstāts nenosegts un nekavējās raidīt bumbu vārtos.

Trešajā minūtē pēc pārtraukuma izlīdzinājumu panāca Gauračs. Viņš nekavējās izdarīt labu tālsitienu no apmēram 16 metriem, lai gan priekšā bija divi pretinieku komandas spēlētāji. Sitiens bija rezultatīvs un ventspilnieki panāca 1:1.

Nākamajā spēlē ventspilnieki Rīgā Skonto stadionā uzņems Nīderlandes klubu Heerenveen. Spēle notiks 1.oktobrī.