Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

LMT virslīgas trešdienas spēlē negaidītu zaudējumu savā laukumā piedzīvoja Liepājas metalurgs, kas ar 1:2 piekāpās Jūrmala-VV futbolistiem.Laukuma saimnieki pirmā puslaika vidū izvirzījās pēc tam, kad bumbu savos vārtos ieraidīja Gatis Kalniņš. Taču vēl līdz pārtraukumam Romans Bezzubovs un Igors Semjonovs panāca 2:1 jūrmalnieku labā.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām sarkano kartīti nopelnīja liepājnieku uzbrucējs Andrejs Prohorenkovs, bet 86.minūtē Kristaps Grebis nerealizēja 11 metru soda sitienu, kas mājiniekiem būtu ļāvis izcīnīt vismaz punktu, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.Turnīra tabulā jūrmalnieki pēc šī panākuma pakāpās uz piekto vietu.FK Ventspils viesos ar 3:0 pieveica turnīra pastarīšus Olimps/RFS futbolistus un pēc punktiem panāca līdzšinējos līderus Skonto.Pirmā puslaika vidū 10 minūšu laikā trīs vārtus ventspilnieku labā guva Sergejs Šumiļins, Eduards Višņakovs un Jurijs Žigajevs.Vēl vienā virslīgas trešdienas spēlē Daugavpils Daugava savā laukumā ar 2:0 uzvarēja FC Tranzit vienību. Vārtus pirmajā puslaikā triju minūšu laikā guva Andrejs Porošins un Murads Ramazanovs (11 m).