Futbolistam Ošam pilns mačs neizšķirtā ar St. Gallen vienību

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs svētdien aizvadīja visu maču Šveices futbola superlīgas spēlē, palīdzēdams Xamax komandai spēlēt neizšķirti ar St. Gallen vienību.

Xamax trešās kārtas spēlē savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar St. Gallen vienību.

Mača 33.minūtē viesus vadībā izvirzīja spāņu uzbrucējs Viktors Ruiss. Mājinieki Xamax futbolisti atspēlējās uzreiz pēc otrā puslaika sākuma. Mača 46.minūtē pēc Leo Sedo centrējuma soda laukumā viesu aizsargs francūzis Janis Letārs ar galvu novirzīja bumbu pie tālā vārtu staba, kur to vārtos raidīja Rafaels Nucolo.

Ošs jau trešo spēli Šveices kluba rindās aizvadīja "no svilpes līdz svilpei", cementējot Neišatelas kluba aizsardzību.

Pēc trijām spēļu kārtām 10 komandu konkurencē visaugstāk no Latvijas futbolistu pārstāvētajiem klubiem ir Roberta Uldriķa pārstāvētā Sion, kas ar četriem punktiem ieņem sesto vietu. Devītajā vietā ar diviem punktiem ir Xamax, bet tabulu ar vienu punktu noslēdz vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Zurich.

Nākamajā kārtā 11.augustā Cīrihē divu pastarīšu cīņā Zurich uzņems Xamax, bet Sion viesos spēlēs ar Lugano.