Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Gana ar uzvaru pār Burkinafaso garantē vietu 1/4 finālā

Ganas futbolisti otrdien ar 1:0 pārspēja Burkinafaso futbolistus izšķirošajā cīņā par iekļūšanu Āfrikas Nāciju kausa ceturtdaļfinālā.Līdzīgajā cīņā, kuru Gana aizvadīja bez viena no saviem līderiem Maikla Esjēna (savainojums), rezultāts tika atklāts 30.minūtē, kad pēc centrējma viens pats nepiesegts palika Andrē Ajevs, kas ar galvu raidīja bumbu vārtu tālajā apakšējā stūrī.

Burkinafaso spēle mazliet pajuka, viņiem vairs neizdevās spēlēt tik organizēti kā sākumā.Burkinafaso izredzes uz izglābšanos zuda spēles 66.minūtē, kad komanda palika skaitliskajā mazākumā, jo otro brīdinājumu nopelnīja Hamadū Talls. Ceturtdaļfinālā Gana tiksies ar turnīra saimniekiem Angolas futbolistiem.**x x xĀfrikas Nāciju kaussB grupas tabula**1. Kotdivuāra 1-1-0 3:1 42. Gana 1-0-1 2:3 33. Burkinafaso 0-1-1 0:1 14. Togo - atsauca dalību turnīrā