Rīgā +19 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Gauračam hat-trick, Latvijas U-21 futbolisti uzvar Fēru salas

Latvijas U-21 valstsvienības futbolisti trešdien svinēja uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē, kurā viesos ar 3:1 (3:1) pārspēja Fēru salas izlasi.

Visus trīs vārtus Latvijas izlases labā spēles pirmajā puslaikā guva uzbrucējs Edgars Gauračs. Viņš atklāja rezultātu jau spēles pirmajā minūtē, pēc tam 20.minūtē panāca 2:0, bet trīs minūtes pirms pārtraukuma - 3:1. Fēru salu komanda 38.minūtē vienus vārtus atguva. Otrajā puslaikā vārti gūti netika, lai gan Latvijas izlasei bija iespējas paaugstināt rezultātu.

Latvijas izlasei šī bija otrā uzvara līdzšinējās četrās spēlēs, kas komandu ar sešiem punktiem ierindo trešajā vietā 1.grupā.