Rīgā +17 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Gutkovskis pēc traumas laukumā atgriežas ar gūtiem vārtiem Dienvidkorejas čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, kurš traumas dēļ nebija spēlējis kopš pagājušā gada augusta, piektdien atgriezās laukumā Dienvidkorejas čempionāta spēlē un ar gūtiem vārtiem palīdzēja Tedžonas Citizen viesos cīnīties neizšķirti 1:1 (1:0) ar Jeonbuk komandu.

Šī bija jaunās sezonas pirmās kārtas spēle un Gutkovskis ar precīzu sitienu izcēlās mača 11.minūtē, tomēr mājinieki no zaudējuma spēja izglābties 86.minūtē, kad precīzs sitiens padevās Hjonbomam Anam.

Šī latviešu uzbrucējam bija vien ceturtā spēle un pirmie gūtie vārti Dienvidkorejas čempionātā, kopš viņš pievienojās Tedžonas komandai pagājušā gada vasarā no Polijas čempionvienības Čenstohovas "Rakow".

Kā zināms, augustā Gutkovskis treniņa laikā sarāva ceļgala krusteniskās saites un viņam tika veikta operācija.

"Citizen" 2023.gada sezonu bez Gutkovska ierindā noslēdza astotajā pozīcijā un saglabāja vietu spēcīgāko līgā, kurā startē 12 komandas.

Latvijas izlasē Gutkovskis aizvadījis 43 spēles un guvis 11 vārtus.