Rīgā +21 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Latvijas futbolisti pēdējās minūtēs zaudē Hondurasai

Latvijas futbolisti aizvadītajā naktī pēc Latvijas laika pārbaudes spēlē Tegusigalpā ar 1:2 zaudēja Hondurasai. Latvijas izlases labā vārtus guva Vladimirs Koļesničenko.

Pirmajā puslaikā bīstamāk uzbruka mājinieki Hondurasas futbolisti, taču Latvijas izlases aizsargi un vārtsargs Andris Vaņins spēlēja droši, neitralizējot briesmas pie vārtiem.

Rezultāts tika atklāts spēles 42.minūtē, kad pēc centrējuma mājinieku uzbrucējs Kostlijs apsteidza Zirni un ar sitienu izklupienā raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī.

33 000 skatītāju gaviles nebija ilgas, jo īsi pirms puslaika beigām Hondurasas izlases soda laukumā neatļauti tika kavēts Vitālijs Astafjevs. 11 m soda sitienu pārliecinoši realizēja Vladimirs Koļesničenko.

75.minūtē Latvijas izlase palika mazākumā, jo sarkano kartīti saņēma Dzintars Zirnis. Viņš tika noraidīts no laukuma par to, ka izdarīja sitienu pretiniekam pa kājām.

Mājinieki centās izdarīt lielu spiedienu un gūt vārtus, kas viņiem izdevās trīs minūtes pirms spēles beigām. Pēc centrējuma Vaņins neveiksmīgi nospēlēja, jo izlaida no rokām notverto bumbu. Pirmais pie bumbas bija Georgijs Velkomeun ieraidīja to jau tukšajos vārtos.

Latvijas izlases sākumsastāvs: Andris Vaņins, Dzintars Zirnis, Deniss Kačanovs, Deniss Ivanovs, Ritus Krjauklis, Andrejs Rubins, Vladimirs Koļesničenko, Maksims Rafaļskis, Vitālijs Astafjevs, Genādijs Soloņicins, Kristaps Grebis.