Rīgā +16 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Latvijas U-21 futbolisti pārspēj irāņus, iekļūst Sadraudzības kausa pusfinālā

Latvijas U-21 futbola izlase trešdien Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Sanktpēterburgā pēcspēles sitienos uzvarēja Irānu un iekļuva pusfinālā.

Cīņas pamatlaiks beidzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles sitienos Latvijas futbolisti bija pārāki ar 4:1, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas futbolistus 10.minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Karašausks, taču otrā puslaika sākumā komanda palika mazākumā un pamatlaika izskaņā Irāna spēja panākt izlīdzinājumu. Pēcspēles sitienos Latvijas izlasē vārtus guva Kirils Ševeļovs, Armands Pētersons, Artūrs Zjuzins un Rūdolfs Puķītis, bet vārtos lielisks bija Artūrs Vaičulis, atvairot divus sitienus, paziņoja Latvijas Futbola federācija.

Latvijas izlases nākamie pretinieki kļūs zināmi vēlāk trešdien mājinieku Krievijas futbolistu cīņā pret Moldovu.

Jau vēstīts, ka grupu turnīru Latvijas izlase pabeidza 3.vietā ar četriem punktiem, jo uzvarēja Kirgizstānu (3:2), spēlēja neizšķirti ar Moldovu (0:0), bet zaudēja Ukrainai (0:2). Savukārt Irāna grupā uzvarēja Lietuvu (3:0) un Tadžikistānu (5:0), kā arī cīnījās neizšķirti pret Baltkrieviju (0:0).

Sadraudzības kausa izcīņa ir debija amatā Latvijas U-21 izlases galvenajam trenerim Nīderlandes speciālistam Antonam Jorem.

Iepriekš Sadraudzības kausa izcīņā kopš 1993.gada tikās bijušo PSRS republiku čempioni, taču, spēcīgajiem klubiem zaudējot par turnīru interesi, šogad par uzvaru cīnās U-21 izlases. Turnīrā spēlē 12 komandas no bijušajām Padomju Savienības republikām, kā arī Irānas.