Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Lesteras City svarīgā Anglijas premjerlīgas līderu duelī uzveic Mančestras City

Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderu duelī Lesteras City sestdien ar 3:1 (1:0) izbraukumā uzveica Mančestras City vienību.Pēc izcīnītās uzvaras Lesteras vienība Mančestras klubu kopvērtējumā apsteidz par sešiem punktiem.Mača rezultātu jau trešajā minūtē pēc soda sitiena izspēles atklāja Lesteras kluba vācu aizsargs Roberts Hūts.

Tāpat arī otrajā puslaikā līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida vien trīs minūtes, kad pēc meistarīgas pretinieku apspēlēšanas ar skaistu sitienu izcēlās alžīrietis Rijiāds Mahrezs, panākot 2:0.Ar to gan viesiem nepietika un pēc 12 minūtēm Hūts pēc stūra sitiena izspēles ar galvu pārcēla bumbu pāri Mančestras komandas un Anglijas valstsvienības pamatvārtsargam Džo Hārtam.Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva, kad precīzs bija argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, tomēr tas netraucēja Lesteras futbolistiem svinēt svarīgu uzvaru ar 3:1.Kopvērtējumā līdere ar 53 punktiem 25 spēlēs ir Lesteras City, kas tagad par sešiem punktiem apsteidz Mančestras City.Pa 45 punktiem 24 spēlēs guvušas Totenhemas Hotspur un Londonas Arsenal, kas 25.kārtas spēlēs spēkosies attiecīgi ar Watford un Bournemouth komandām. Piektā ar 40 punktiem ir Mančestras United, bet par punktu mazāk iekrājuši Vesthemas United futbolisti. Sestdien Vesthemas vienība tiksies ar Southampton,__ bet svētdien Mančestras United viesosies pie šosezon neveiksmīgi spēlējošās čempiones Londonas Chelsea.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...