Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LFF kolektīva veiktās Covid-19 pārbaudes bijušas negatīvas

Ceturtdien, 9.jūlijā, centralizēti veiktās Latvijas Futbola federācijas (LFF) kolektīva Covid-19 pārbaudes nesušas negatīvus rezultātus, vēsta futbola jumtorganizācija.

Jau ziņots, ka LFF aicina personas, kas 3.jūlijā Elektrum Olimpiskajā centrā apmeklēja kongresu, veikt Covid-19 pārbaudes. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) veic epidemioloģisko izmeklēšanu saistībā ar LFF kongresu apmeklējušo Covid-19 slimnieku.

LFF vēsta, ka turpinās pēc iespējas plašākas Latvijas futbola sabiedrības uzrunāšana un informēšana, aicinot izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās pārbaudes.

Pēc izskanējušās informācijas par Covid-19 saslimšanas gadījumu vienai personai, kas 3.jūlijā apmeklēja LFF kongresu, ceturtdien veiktas vairākas ar SPKC saskaņotas darbības - pārbaudes LFF darbiniekiem, pārbaudes LFF valdes locekļiem, visu LFF kongresa norisē iesaistīto un ar iesaistītajiem saistīto personu apzināšana, aicinot veikt Covid-19 pārbaudes.

Pārbaudes tiek organizētas arī piektdien, un LFF turpina apkopot visu pieejamo informāciju par pārbaužu rezultātiem.

Pēc pārliecināšanās par LFF kolektīva kopējo drošību LFF savus spēkus koncentrē LFF organizēto sacensību sanitārā protokola tālākai ievērošanai, sniedzot konsultatīvo un organizatorisko atbalstu virslīgas klubiem un to testēšanā, lai tuvākajās dienās nodrošinātu pēc iespējas drošākus apstākļus virslīgas čempionāta turpināšanai.

LFF atrodas ļoti ciešā komunikācijā gan ar virslīgas pārstāvjiem, gan ar SPKC, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un citu iesaistīto iestāžu profesionāļiem.

"Esam saņēmuši atzinīgus vārdus par 3.jūlija LFF kongresa organizēšanu un tajā nodrošinātajiem drošības apstākļiem. Esam gandarīti, ka LFF kolektīvā līdz šim pozitīvu analīžu nav bijis, taču tajā pašā laikā saprotam, ka tā ir tikai daļa no kopējās bildes. Tieši tāpēc aktīvi komunicējam ar mūsu biedriem, mudinot izmantot iespēju pārbaudīties, kā arī koncentrējam savus spēkus, strādājot ar virslīgas klubu pārstāvjiem. Gribam, čempionātam turpinoties, pēc iespējas samazināt jebkādus riskus, tāpēc ņemam vērā katru jauno informācijas vienību, ko iegūstam, un aktīvi veicam situācijas monitoringu," pauž LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Lai arī LFF pieejamā informācija liecina, ka kongresa norises dienā attiecīgā persona nav izjutusi nekādus saslimšanas simptomus un ar tādiem saskārusies tikai vairākas dienas pēc kongresa, LFF drošības nolūkos pieņēmusi vairākus lēmumus. Tostarp organizācija līdz tālākām norādēm savu darbu iespēju robežās organizēs attālināti.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi