Rīgā +20 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Madrides Real Čempionu līgas sezonu sāk ar minimālu uzvaru; Bayern pārspēj United

Madrides Real futbolisti trešdien savā laukumā ar minimālu uzvaru uzsāka Čempionu līgas sezonu, bet Minhenē Bayern septiņu vārtu spēlē pieveica Mančestras United.

C grupā "Real" ar 1:0 pieveica Berlīnes "Union".

Vienīgos vārtus mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē iesita Džūds Belinghems, kurš no tuva attāluma raidīja vārtos pie viņa soda laukumā atlēkušo bumbu.

Otrā grupas cīņā "Napoli" viesos 2:1 (1:0) apspēlēja "Braga".

Vārtus viesu labā puslaika kompensācijas laikā guva Džovanni di Lorenco, bet mājinieki rezultātu izlīdzināja 84.minūtē ar Brumas "golu".

Mājiniekiem liktenīga kļuva 88.minūte, kad bumba "Braga" vārtos ielidoja no Siku Niakatē.

Tikmēr A grupas cīņa Stambulā ar "Galatasaray" un "Kobenhavn" līdzdalību beidzās neizšķirti - 2:2.

Viesi ar 35.minūtē gūtajiem Mohameda Eljunusi un 58.minūtē iesistajiem Diogu Gonsalveša vārtiem panāca 2:0 vadību, taču izcīnīt uzvaru patraucēja aizsarga Eliasa Jelerta 73.minūtē saņemtā otrā dzeltenā kartīte mačā, atstājot viesus mazākumā.

Triju minūšu laikā spēles izskaņā vārtus guva Saša Boī un Tete, ļaujot Stambulas klubam panākt neizšķirtu.

Vēlajā grupas spēlē Minhenes "Bayern" savā laukumā ar 4:3 (2:0) pārspēja Mančestras "United".

Uz Līroja Sanē un Serža Njabrī mājinieku labā gūtajiem vārtiem viesu rindās otrā puslaika sākumā ar "golu" atbildēja Rasmuss Hojlunds.

53.minūtē Herijs Keins realizēja 11 metru soda sitienu, panākot 3:1 Minhenes kluba labā.

88.minūtē Kazemiru rezultāta starpību samazināja līdz 2:3, bet vēl divi vārti tika gūti mača kompensācijas laikā. Kompensācijas laika otrajā minūtē 4:2 panāca Matiss Tels, bet piektajā minūtē 3:4 fiksēja savus otros vārtus šajā cīņā gūstot Kazemiru.

Sansebastjanas "Real Sociedad" futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas D grupas mačā spēlēja 1:1 ar Milānas "Inter", bet Lisabonā "Benfica" piekāpās "Salzburg".

"Real Sociedad" labā vārtus jau ceturtajā minūtē guva Braiss Mendess.

Viesi 79.minūtē guva vārtus, izceļoties Markusam Tiramam, taču video atkārtojums fiksēja aizmuguri.

Izlīdzinājumu "Inter" panāca trīs minūtes pirms mača beigām, kad precīzs sitiens pēc Davides Fratezi piespēles soda laukumā padevās Lautaro Martinesam.

Otrā grupas cīņā Lisabonā "Salzburg" apspēlēja vietējo "Benfica" ar 2:0 (1:0).

Jau 13.minūtē pēc aizsarga Antonio Silvas sarkanās kartītes mājinieki palika mazākumā.

Vēl spēlējot vienādos sastāvos, trešajā minūtē pēc Anatolija Trubina pārkāpuma mājinieku soda laukumā 11 metru soda sitienu viesu labā nerealizēja Karims Konatē, raidot bumbu pāri pārliktnim.

Tomēr vairākumā viesiem vārtus 15.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Roko Šimičs, bet 51.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Oskars Glouhs.

Londonas "Arsenal" futbolisti trešdien savā laukumā svinēja graujošu uzvaru Čempionu līgas B grupas mačā, bet "Sevilla" savā laukumā spēlēja neizšķirti ar "Lens".

"Arsenal" ar 4:0 (3:0) sagrāva Eindhovenas PSV no Nīderlandes.

Vārtus uzvarētāju labā guva Bukajo Saka, Leandro Trosārs, Gabriels Žezuss un Martins Ēdegors.

Otrā grupas cīņā Seviļā "Sevilla" spēlēja 1:1 (1:1) ar "Lens".

Devītajā minūtē Lukass Okamposs izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 24.minūtē izlīdzinājumu panāca Anželo Fulgini

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.