Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Madrides Real zaudē pirmos punktus Spānijas čempionātā; līdere Barcelona turpina uzvarēt

Spānijas futbola grands Madrides Real aizvadītās nedēļas nogalē spēlēja neizšķirti vietējā čempionāta mačā, kamēr čempione Barcelona turpināja uzvaru sēriju.

Real pretinieku laukumā ar 1:1 (0:1) cīnījās neizšķirti ar Bilbao Athletic.

Pēc pirmā puslaika madridieši bija iedzinējos ar 0:1, jo 32.minūtē vārtus guva Ikers Munjains, taču, pateicoties Isko vārtiem spēles 63.minūtē, Real spēlēja neizšķirti 1:1.

Mājinieki šajā spēlē nopelnīja kopumā sešas dzeltenās kartītes, kamēr Real tika pie divām.

Madrides vienība šosezon spēlē bez kādreizējās kluba zvaigznes Krištianu Ronaldu, kurš šobrīd pārstāv Turīnas Juventus vienību Itālijā.

"Protams, ir mazliet citādāk spēlēt bez šāda spēlētāja," britu medijam The Daily Mail pēc spēles sacīja velsietis Gerets Beils. "Iespējams, ir mazliet vieglāk un domāju, ka šobrīd esam vairāk kā komanda, jo cīnāmies katrs par katru, nevis katrs pats par sevi."

Savukārt citā pagājušās nedēļas nogales spēlē pašreizējā čempione Barcelona ar 2:1 (0:1) viesos apspēlēja Sansevastjanas Real Sociedad.

Vārtus barseloniešu labā guva Luiss Svaress un Usmans Dembelē, bet pretiniekiem pirmajā puslaikā izcēlās Artiss Elustondo.

Tāpat neizšķirti spēlēja arī otra Madrides vienība Atletico, kas savā laukumā cīnījās 1:1 (0:0) pret Eibar.

Tikai 87.mača minūtē tika atklāts rezultāts, kad Eibar vadībā izvirzīja Serhio Enričs, tomēr Atletico paguva izglābties, jo tikai kompensācijas laika ceturtajā minūtē 19 gadus vecais Borha Garsess Moreno, kurš aizvadīja pirmo maču Atletico sastāvā, panāca neizšķirtu.

Spānijas čempionātā vadībā šobrīd ar 12 punktiem četrās spēlēs ir Barcelona, bet desmit punktus tikpat mačos iekrājusi Real. Tikmēr tuvākās sekotājas Vigo Celta, Barselonas Espanyol, Getafe un Alaves iekrājušas pa septiņiem punktiem.