Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Mančestras City un Lionas Olympique ar uzvarām sāk Čempionu līgas astotdaļfinālu

Madrides Real trešdien UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā zaudēja Mančestras City, bet Lionas Olympique uzvarēja Turīnas Juventus.

Madrides "Real" mājās ar 1:2 (0:0) zaudēja Mančestras "City".

Galvenie notikumi mačā tika atstāti uz otro puslaiku. 60.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Isko. Kā savā "Twitter" kontā ziņo "Gracenote", ar šiem vārtiem "Real" kļuva par trešo klubu visās Eiropas sacensībās, kas mājās iesitis 200 vārtus. Vairāk ir tikai Beļģijas "Anderlecht" (218 vārti) un "Barcelona" (209).

Puslaika nogalē piecu minūšu laikā Mančestras klubs pārņēma vadību. Vispirms Gabriels Žezūss 78.minūtē rezultātu izlīdzināja, bet piecas minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu par mājinieku vārtsarga Dani Karvahala veikto Rahīma Stērlinga nogāšanu realizēja Kevins de Brujne.

86.minūtē sarkano kartīti par pārkāpumu pret Žezūsu nopelnīja Madrides komandas kapteinis Serhio Ramoss, apgrūtinot atspēlēšanos.

Otrā spēlē savā laukumā Lionas "Olympique" ar 1:0 (1:0) apspēlēja Turīnas "Juventus".

Vienīgos vārtus pēc Usema Auā reida pa laukuma kreiso pusi ar raidījumu kreisajā augšējā vārtu stūrī guva Likā Tuzārs.

Atbildes spēles notiks 17.martā Mančestrā un Turīnā, uzvarētājiem divu spēļu summā iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Bergāmo "Atalanta" ar 4:1 pārspēja "Valencia", "Leipzig" ar 1:0 apspēlēja Totenhemas "Hotspur", Dortmundes "Borussia" ar 2:1 uzveica Parīzes "Saint-Germain", bet Madrides "Atletico" ar 1:0 uzvarēja pērnā gada čempioni "Liverpool".

UEFA Čempionu līgā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, kuru sāks no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta "Liverpool", kas finālā divu Anglijas premjerlīgas komandu duelī ar 2:0 uzvarēja Totenhemas "Hotspur".

Čempionu mentalitāte

Feldmanis: iegūta ceļazīme un papildu laiks, lai sagatavotos olimpiskajām spēlēm.