Mančestras United futbolisti triumfē Līgas kausa izcīņas finālā

Mančestras United futbolisti svētdien Londonā triumfēja Anglijas Līgas (EFL) kausa izcīņas finālā un izcīnīja pirmo titulu nīderlandiešu speciālista Ērika ten Haga vadībā.

Mančestras "United" ar rezultātu 2:0 (2:0) uzvarēja Ņūkāslas "United", triumfējot Līgas kausa izcīņā pirmo reizi kopš 2017.gada.

33.minūtē Mančestras vienību vadībā izvirzīja Kazemiru, kurš raidīja bumbu pretinieku vārtos pēc Lūka šova piespēles.

Savukārt 39.minūtē pārsvaru dubultoja Markuss Rešfords, taču pēc tam vārtu guvums tika ieskaitīts Ņūkāslas "United" aizsargam Svenam Botmanam, kurš vēl paspējis aizskart bumbu pirms tā nonāca viņa pārstāvētās komandas vārtos.

Pusfinālā Mančestras "United" divu spēļu summā ar 5:0 pieveica "Nottingham Forest", kamēr Ņūkāslas "United" ar 3:1 uzvarēja "Southampton" vienību.

Ņūkāslas "United" līdz šim vienīgo reizi Līgas kausa finālā spēlēja 1976.gadā, kad ar 1:2 piekāpās Mančestras "City". Savukārt pēdējo nozīmīgo pašmāju trofeju Ņūkāslas klubs izcīnīja 1955.gadā, kad sesto reizi kluba pastāvēšanas vēsturē uzvarēja Anglijas (FA) kausa izcīņā.

Savukārt Mančestras "United" Līgas kausa finālā līdz šim spēlējuši deviņas reizes un trofeju izcīnījuši pieckārt. Pēdējo reizi tas notika 2017.gadā, kad Žozē Mourinju vadībā mančestrieši finālā ar 3:2 pieveica "Southampton". Kopš tā brīža Mančestras komanda nav izcīnījusi nevienu trofeju.

Pagājušās sezonas Līgas kausa ieguvēji "Liverpool" izstājās ceturtajā kārtā, ar 2:3 piekāpjoties Mančestras "City" vienībai, kas ceturtdaļfinālā negaidīti ar 0:2 atzina "Southampton" pārākumu.