Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Mbapē gūst vārtus jau astotajā sekundē un izceļas ar hat-trick PSG uzvarā

Kiljans Mbapē svētdien Francijas futbola čempionāta mačā izcēlās jau astotajā sekundē, gūdams savus pirmos no kopumā trim vārtiem Parīzes Saint-Germain (PSG) uzvarā.

Parīzieši trešās kārtas mačā viesos ar rezultātu 7:1 (4:0) sagrāva "Lille" komandu.

Pēc bumbas ievadīšanas spēlē ar četrām piespēlēm tā tika nogādāta Mbapē, kurš bija izskrējis viens pret pretinieku vārtsargu un netraucēts panāca 1:0. Mbapē atkārtoja "Ligue 1" vēsturē ātrākos vārtus - 1992.gadā astotajā sekundē izcēlās "Caen" pussargs Mišels Riū.

Pirmā puslaika turpinājumā PSG rindās vārtus guva Lionels Mesi, Ahrafs Hakimi un Neimars. Mbapē pirmajos vārtos asistēja Mesi.

Otrajā puslaikā galvaspilsētas futbolisti ieraidīja vēl trīs bumbas Lilles komandas vārtos, vispirms izcēlās Neimars, kurš vēlāk asistēja vēl divos Mbapē vārtu guvumos.

PSG titula aizstāvēšanu sākusi jaudīgi ar trīs uzvarām trīs spēlēs un vārtu attiecību 17:3.