Mbapē un Mesi gūst pa diviem vārtiem, PSG grupu turnīru noslēdzot ar uzvaru

Kiljans Mbapē un Lionels Mesi otrdien guva pa diviem vārtiem un kaldināja Parīzes Saint-Germain uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīra pēdējā spēlē.

Parīzieši mājās ar 4:1 (3:0) uzvarēja "Club Brugge" vienību.

PSG pirmos vārtus guva jau pēc nospēlētas nepilnas pusotras minūtes, kad Mbapē soda laukumā uztvēra vārtsarga atsisto bumbu un trieca to tīklā. Piecas minūtes vēlāk viņš saņēma Anhela di Marijas piespēli un ar sitienu no tuvas distances nostiprināja vadību. Septiņas minūtes pirms puslaika beigām Mesi ar tālu sitienu pēc Mbapē piespēles panāca jau 3:0.

Otrā puslaika vidū, 68.minūtē, PSG kļūdījās laukuma vidū un pretuzbrukuma noslēgumā Matss Ritss vienus vārtus atguva. Pēc astoņām minūtē Mesi realizēja 11 metru soda sitienu un atjaunoja komfortablu vadību.

Otrā šīs grupas spēlē "Leipzig" mājās ar 2:1 (1:0) uzvarēja Mančestras "City".

Vācijas klubam pirmo puslaiku uzvarēt ļāva Dominika Soboslai 24.minūtē gūtie vārti. Spēles 71.minūtē Andrē Silva panāca 2:0, bet piecas minūtes vēlāk Rijāds Mahrezs vienus vārtus atguva.

A grupā ar 12 punktiem uzvarēja Mančestras komanda, 11 bija Parīzes klubam, septiņus guva Leipcigas futbolisti un četrus - Briges vienība.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".