Mesi ar trim piespēlēm kaldina Barcelona uzvaru

Argentīnas futbola meistars Lionels Mesi svētdien Spānijas čempionāta spēlē trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, palīdzēdams savai komandai Barcelona izcīnīt svarīgus punktus cīņā par līderpozīcijām tabulā. Barcelona viesos ar 3:2 (2:2) uzvarēja Seviljas Real Betis.

Mājiniekus jau sestajā mača minūtē vadībā izvirzīja Serhio Kanaless, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par spēli ar roku soda laukuma robežās. Barselonas vienība gan ilgi negaidīja, un jau pēc trim minūtēm Mesi ar filigrānu piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Frenkiju de Jongu, kurš bija nekļūdīgs no tuvas distances.

Spēles 26.minūtē Nabils Fekirs ar spēcīgu sitienu panāca 2:1 "Real Betis" labā, bet kompensācijas laika trešajā minūtē Serhio Buskets soda laukumā bija pirmais pie iecentrētās bumbas, atgriežot līdzsvaru uz tablo. Uzvaru 72.minūtē Barselonas klubam izrāva Klemo Lenglē, kurš pēc Mesi centrējuma ar galvu novirzīja bumbu vārtu tīklā.

"Barcelona" šī uzvara bija svarīga, lai turnīra tabulā sīvākajiem konkurentiem Madrides "Real" neļautu veikt lielu atrāvienu.

Citā spēlē Barselonas "Espanyol" mājās ar 1:0 (0:0) uzvarēja "Mallorca". Vienīgos vārtus šajā spēlē 58.minūtē guva Rauls de Tomass.

Tikmēr Bilbao "Athletic" viesos ar 1:2 (0:0) piekāpās Sansevastjanas "Real Sociedad".

Mājinieku komandā pa vārtiem guva Aleksandrs Isaks un Portu, bet Bilbao komandā precīzi sita Inaki Viljamss.

Citviet Madrides "Real" viesos ar 4:1 (2:1) pārliecinošu uzvarēja "Osasuna".

Madrides komandā vārtus iesita Isko, Serhio Ramoss, Lukass un Luka Jovičs, bet pretējā laukuma pusē goda vārtus iesita Unai Garsija.

Savukārt "Sevilla" viesos negaidīti ar 1:2 (1:0) zaudēja Vigo "Celta".

"Celta" komandā vārtus guva Iago Aspas un Pione Sisto, bet Seviljas vienības rindās precīzs bija Jusefs en Nesjri.

Dienu iepriekš "Valencia" viesos ar 0:3 (0:0) zaudēja "Getafe". Divus vārtus uzvarētāju rindās guva Horhe Molina, bet reizi izcēlās Haime Mata.

Citā mačā Madrides "Atletico" mājās ar 1:0 (1:0) bija labāki pār "Granada". Vienīgos vārtus sestajā minūtē iesita Anhels Korea.

Pēc 23 spēļu kārtām pirmajā vietā ar 52 punktiem ir Madrides "Real", tālāk ar 49 punktiem seko "Barcelona", "Getafe" ir 42 punkti, bet Madrides "Atletico" un "Sevilla" iekrājušas pa 39 punktiem. Sesto pozīciju ar 37 punktiem ieņem Sansevastjanas vienība.