Rīgā +16 °C
Trešdiena, 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija

Pahars: Šādas spēles liek spēlētājiem augt

Rīgas ''Skonto'' futbola komandas galvenais treneris Marians Pahars uzskata, ka tādas spēles kā pret Krakovas ''Wisla'' dod iespēju augt daudziem gados ļoti jaunajiem ''Skonto'' spēlētājiem.Pēc trešdienas zaudējuma ar 0:1 Čempionu līgas otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē Pahars atzina, ka spēle bijusi interesanta un grūta.

''Pirmais puslaiks neizdevās, bet otrajā mēģinājām rast ceļus kā lauzt spēles ritējumu.'' Trenerim šķliet, ka tas izdevās, lai arī ne pilnībā.Pahars arī atzina, ka iespējas vārtus bijušas un Renāra Rodes savos vārtos raidītā bumba vairāk ir nelaimes gadījums. Kopumā ar spēli viņš palicis apmierināts.''Šādas spēles liek spēlētājiem augt un mums šāda mēroga spēļu ļoti pietrūkst. Kad katra minūte laukumā ir ļoti noderīga,'' sacīja Pahars, kuram arī pašam šī bija debija kā trenerim tāda ranga spēlēs.Uz maiņu uznākušie ''Skonto'' spēlētāji padarījuši spēli dzīvāku. Pahars gan uzsvēra, ka ne vienmēr labākie sāk sākumsastāvā. Fabinju līdz šim bija savainots, un tagad atgriezās. Otra brazīlieša Žuniora īpaši pietrūcis pirmajā puslaikā uzbrukumā. Viņam ir vēdera vīruss un temperatūra, kādēļ spēlei viņš netika pieteikts vispār. Uzbrukumā ''Skonto'' padsmitgadnieki Valērijs Šabala un Artūrs Karašausks kopumā spēlējuši labi, bet pret lielajiem un spēcīgajiem ''Wisla'' aizsargiem viņiem pietrūcis meistarības.Polijas čempionvienības holandiešu treneris Roberts Māskants ar spēles iznākumu palicis apmierimnāts un atzīst, ka 1:0 viesos ir labs rezultāts, kādēļ pirmais solis ir sperts, lai tiktu turnīrā tālāk. Varbūt tas nav bijis īstais rezultāts salīdzinot ar to, cik ''Wisla'' bija spēcīgāka, jo kontrolējusi bumbu, bet ja zaudējusi, tad atguvusi dažās sekundēs. Arī otro puslaiku Krakovas klubs sācis tāpat un ''Skonto'' saspēle ātri vien izjaukta. Māskants piekrita, ka iespējas izlīdzināt rezultātu ''Skonto'' bijušas pašās spēles beigās.Otrajā puslaikā krakovieši mazliet atkāpušies un mazliet sākuši no pretuzbrukumiem,taču tas nav izdevies, kādēļ ''Skonto'' arī parādījušās iespējas saviem pretuzbrukumiem.