Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Par Latvijas Superkausa ieguvējiem telpu futbolā kļūst Riga futbolisti

Riga vienība trešdien Rīgā kļuva par Latvijas Superkausa ieguvēju telpu futbolā, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

"Rimi Olimpiskajā centrā" valsts čempione "Riga" ar 4:1 (2:0) pārspēja Latvijas kausa īpašnieci "RFS Futsal".

Pirmajā puslaikā divu vārtu pārsvaru "Riga" labā panāca Dmitrijs Kuzmins un Dilans Vargass, kurš otrā puslaika ievadā panāca jau 3:0. Vēlāk Eduardu vienus vārtus atguva, bet 33.minūtē Seržinju fiksēja spēles galarezultātu.

Jaunajā virslīgas sezonā sacentīsies deviņas komandas, kuras startēja arī iepriekšējā sezonā.

Čempionāts sestdien tiks uzsākts ar spēlēm Salaspilī, Rīgā un Madonā, bet divu apļu pamatturnīra beigas plānotas nākamā gada februāra sākumā.

Pagājušās sezonas "Optibet" telpu futbola virslīgas čempionāta finālsērijā "Riga" ar 3-1 uzvarēja "RFS Futsal" komandu, bet Latvijas kausa izcīņas finālspēlē pārāki ar 6:5 bija "RFS Futsal" spēlētāji. Iepriekš "Riga" startēja ar nosaukumu "Petrow" un pērn Čempionu līgā pirmoreiz sasniedza pamatkārtu.