RFS nosargā vadību līderu cīņā pret Valmieru

Vadību Optibet Latvijas virslīgas kopvērtējumā nosargāja RFS futbolisti, kuri līderu cīņā spēlēja neizšķirti ar Valmiera FC. Turnīra tabulā abas komandas šķir divi punkti, bet rīdziniekiem ir divas spēles rezervē.

Citās spēlēs pa uzvarai guva FK Liepāja un Jūrmalas Spartaks.

Šī bija abu komandu ceturtā savstarpējā spēle šosezon, un RFS līdz šim izdevies uzvarēt tikai vienreiz, kamēr Valmierai ir divi panākumi. Šodien aizvadītais neizšķirts ļāva RFS nosargāt kopvērtējuma vadību, turklāt sasniegt 50 punktu robežu. Interesantā kārtā reizē RFS arī sasniedza tieši 50 gūto vārtu robežu.

Spēles ievadā vairākus bīstamus uzbrukumus izveidoja RFS, tomēr Valmiera atbildēja ar vairākiem pretuzbrukumiem, tostarp trāpot pa vārtu pārliktni un stabu. Citā uzbrukumā RFS aizsargi ar lielām pūlēm nobloķēja vairākus sitienus, Raimonds Krollis netrāpīja vārtos no labas pozīcijas.

Pirmā puslaika beigās soda laukumā tika nogāzts Artūrs Zjuzins, par ko tika piespriests 11 metru soda sitiens, ko realizēja Kevins Frīzenbihlers, bet otrā puslaikā uz maiņu izgājušais Džibrils Gejs panāca neizšķirtu.

Pēc stūra sitiena Raimonds Krollis pamainīja bumbas lidojuma virzienu un Džibrils Gejs panāca izlīdzinājumu.Citā spēlē divus vārtus guva Efiongs Ukpa, kurš nodrošināja FK Liepāja 3:0 uzvaru pār Metta, bet Jūrmalas Spartaks ar 3:0 sagrāva Daugavpils BFC.