Rīgā +16 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Ronaldu divi vārti Portugāles futbolistu graujošā uzvarā pār Bosniju un Hercegovinu

Krištianu Ronaldu ar diviem gūtiem vārtiem pirmdien Zenicā sekmēja Portugāles futbola izlases graujošu uzvaru 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā.

Portugāle J grupas mačā izbraukumā ar 5:0 (5:0) sagrāva Bosniju un Hercegovinu.

Jau piektajā minūtē pēc Adriana Barišiča spēles ar roku savā soda laukumā pie 11 metru atzīmes devās Ronaldu un, vārtsargam Ibrahimam Šehičam lecot uz stūri, bumbu raidīja vārtu vidū.

15 minūtes vēlāk viņš rezultāta starpību dubultoja un 65.minūtē tika nomainīts.

Brunu Fernandešs, Žuāns Kanselu un Žuāns Fēlikss attiecīgi 25., 32. un 41.minūtē panāca graujošo 5:0.

Reikjavīkā Islande ar 4:0 (2:0) apspēlēja Lihtenšteinu.

Vārtus 22.minūtē ar 11 metru soda sitienu un 49.minūtē guva Gilfi Sigurdsons, 44.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Alfreds Finnbogasons, bet 63.minūtē vārtus guva Hakons Haraldssons.

Pirmā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē 11 metru soda sitienu uz mājinieku vārtiem nerealizēja Zandro Vīzers.

Vēl vienā grupas spēlē Luksemburga savā laukumā ar 0:1 zaudēja Slovākijai, vienīgos vārtus 77.minūtē gūstot Dāvidam Durišam.

Pēc astoņām kārtām 24 punktus ir sakrājusi Portugāle, 16 punkti ir Slovākijai, 11 - Luksemburgai, desmit - Islandei, deviņi - Bosnijai un Hercegovinai, bet Lihtenšteina ir bešā.

Finālturnīrā iekļūst desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu "play-off" spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024.gada 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.

Bez Vācijas vietu finālturnīrā jau nodrošinājusi arī Beļģija, Francija, Portugāle, Spānija, Skotija, Turcija un Austrija.

Pašreizējā Eiropas čempione ir Itālija, kura 2021.gadā Londonā finālā pēcspēles sitienos pieveica Angliju.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...