Ronaldu vārti astotajā spēlē pēc kārtas, līderi zaudē punktus Itālijā

Itālijas A sērijas futbola čempionvienība Turīnas Juventus svētdien piedzīvoja negaidītu zaudējumu vietējā čempionāta spēlē, kā rezultātā tuvākie sekotāji Milānas Inter vairs ir vien trīs punktu attālumā, lai gan arī paši zaudēja vērtīgus punktus.

"Juventus" viesos ar 1:2 (0:0) zaudēja "Napoli".

Pēc "sausā" pirmā puslaika pirmie vārti mačā tika gūti vien 63.minūtē, kad vārtsarga atsisto bumbu tukšos vārtos raidīja "Napoli" uzbrucējs Pjotrs Zeļinskis. Čempionvienības centieni atspēlēties bija veltīgi un jau četras minūtes līdz pamatlaika beigām Lorenso Insinje panāca 2:0.

Viesus uz nulles nevēlējās atstāt pieredzējušais Krištianu Ronaldu, kurš 90.minūtē pēc tālas piespēles izrāvās vienatnē pret vārtsargu, un neraugoties uz aizsargu pretestību, spēja pārcelt bumbu pāri vārtsargam.

Ronaldu ar vārtiem izcēlies jau astoņās Itālijas čempionāta spēlēs pēc kārtas.

Citā spēlē svarīgus punktus zaudēja arī "Inter", kas mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar "Cagliari".

Spēles rezultātu 29.minūtē atklāja Lautaro Martiness, kurš ar galvu vārtos novirzīja Ešlija Janga centrēto bumbu. Viesi pirmajā puslaikā atbildi vēl nedeva, taču 78.minūtē pēc Radja Naingolana sitiena, bumba pa ceļam līdz vārtiem atsitās pret aizsargu un īsi pēc tam ielidoja tīklā.

Savukārt jau kompensācijas laika ceturtajā minūtē, cīnoties par bumbu, nogāzts tika Martiness. Soģis šajā epizodē noteikumu pārkāpumu nesaskatīja, kas ļoti nepatika Martinesam. Uzbrucējs par to lika zināt tiesnesim, kurš nevilcinādamies viņam parādīja sarkano kartīti.

Noraidījumu saņēma arī Tomaso Berni, kurš arī iesaistījās sarunās ar tienesi, lai arī neatradās laukumā.

Tikmēr "AS Roma" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Romas "Lazio".

Mājiniekiem 26.minūtē izcēlās Edins Džeko, bet viesi Frančesko Asebri personā atbildēja 34.minūtē.

Dienu iepriekš Bergāmo "Atalanta" ar 7:0 (3:0) sagrāva "Torino". "Hat-trick" šajā duelī iekrāja Josips Iļičičs.

Savukārt piektdien "AC Milan" viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja "Brescia".

Vienīgos vārtus šajā duelī iesita Ante Rebičs.

Itālijas čempionātā pēc 21.spēļu kārtas ar 51 punktu vadībā ir "Juventus", par trim punktiem mazāk ir "Inter", tālāk ar 46 punktiem 20 dueļos seko "Lazio", bet pirmo četrinieku ar 39 punktiem noslēdz "AS Roma". Piektajā vietā ar 38 punktiem ir "Atalanta", savukārt sestajā pozīcijā atrodas "Cagliari", kuras rēķinā 31 punkts.