Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Uldriķis gūst vārtus pret Šveices superlīgas vicelīderi un palīdz komandai izcīnīt punktu

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva vārtus Šveices superlīgas mačā un palīdzēja Sion komandai izcīnīt vienu punktu.

Sjonas futbolisti viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) ar turnīra vicelīderi "Basel".

Latviešu futbolists otro spēli pēc kārtas bija "Sion" pamatsastāvā, svētdien laukumā pavadot 61.minūti.

Viesiem gan pirmais puslaiks nebija veiksmīgs, jo vispirms 32.minūtē bumbu vārtos raidīja Arturs, bet piecas minūtes vēlāk arī Padžtims Kasami - 2:0 Bāzeles komandas labā. Sešas minūtes pirms pirmā puslaika beigām Uldriķis gaisa divcīņā trāpīja pretiniekam ar elkoni pa seju un saņēma dzelteno kartīti.

Otrā puslaika pirmajā pusē viesi ātri atspēlējās. Vispirms 53.minūtē bumbu tīklā raidīja Veslijs, bet četras minūtes vēlāk Gaetāns Karlēns saņēma bumbu soda laukumā un piespēlēja to Uldriķim, kurš veiksmīgi nospēlēja pret pretinieku futbolistu un bumba nonāca tīklā - 2:2.

Piecas minūtes pēc vārtu guvuma Uldriķis tika nomainīts. "Sion" neizšķirtu noturēja, lai gan pēdējās 12-13 minūtes spēlēja desmit vīru sastāvā.

Latvijas izlases uzbrucējs šajā sezonā guvis trīs vārtus, divus no tiem pret "Basel" komandu.

Bāzeles klubs ir vienīgais, pret kuru Uldriķis vienā superlīgas spēlē guvis divus vārtus, latvietim paveicot to 2018./2019.gada sezonā.

Šveices superlīgā aizsarga Mārča Oša pārstāvētā "Lugano" ar 25 punktiem 17 spēlēs ieņem trešo vietu, kamēr "Sion" ar 20 punktiem 19 mačos ieņem astoto pozīciju.