Rīgā +20 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Vācijas futbolisti ar uzvaru pār Franciju pārtrauc neveiksmju joslu

Vācijas vīriešu futbola izlase otrdien Dortmundē pārbaudes mačā uzvarēja Franciju, pārtraucot šī gada neveiksmju joslu.

Dortmundē notikušajā cīņā vācieši bija pārāki ar rezultātu 2:1 (1:0).

Iepriekšējā spēlē Vācija sestdien a 1:4 zaudēja Japānai un nākamajā dienā valstsvienības galvenā trenera amatu zaudēja Hansi Fliks, kuru otrdien aizvietoja Rūdolfs Fellers.

Jau spēles ceturtajā minūtē Benjamins Henrihss no galalīnijas piespēlēja uz vārtu priekšu, no kurienes precīzi sita Tomass Millers. 87.minūtē pretuzbrukumā pēc Kaja Hāverca piespēles 2:0 panāca Līrojs Sanē.

Nedaudz vēlāk Sanē soda laukumā nogāza Eduardo Kamavingu, kura nopelnīto 11 metru soda sitienu 89.minūtē realizēja Antuāns Grīzmans.

Nākamā gada Eiropas čempionāta saimniece Vācija piecos mačos pēc kārtas neizcīnīja uzvaras. Kā čempionāta rīkotājai Vācijai nav jāpiedalās atlasē un tā vietā vācieši aizvadā pārbaudes mačus.

Citā pārbaudes mačā Anglija Glāzgovā ar 3:1 (2:0) uzvarēja Skotiju.

Atzīmējot abu izlašu savstarpējo spēļu 150.gadskārtu, 32.minūtē pēc Kaila Volkera piespēles bumbu vārtos raidīja Fils Foudens. Trīs minūtes vēlāk Džūds Belingems ar sitienu no apmēram 11 metriem panāca 2:0 angļu labā.

Cīņas 67.minūtē pēc Endrū Robertsona piespēles gar vārtiem bumbu savā "cietoksnī" ievirzīja Herijs Magvairs, bet 81.minūtē angļi atjaunoja divu vārtu pārsvaru, Belingemam ar piespēli atrodot Heriju Keinu, kurš panāca 3:1.

Anglijas un Skotijas izlases Eiropas čempionāta kvalifikācijā spēlē apakšgrupās ar nepāra komandu skaitu. Abas valstsvienības ir drošās pozīcijās, lai kvalificētos finālturnīram.