Otrdiena, 7. maijs
Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Wanderers futbolists Muamba FA kausa mača laikā pēkšņi zaudē samaņu

Boltonas Wanderers komandas pussargs Fabriss Muamba sestdien Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle pret Totenhemas Hotspur vienību pēkšņi zaudēja samaņu.

23 gadus vecais Muamba pēkšņi saļima trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad rezultāts bija neizšķirts 1:1. Muamba samaņu zaudēja epizodē, kad viņam blakus nebija neviena cita futbolista.

Uzreiz pēc saļimšanas abu komandu ārsti aptuveni sešas minūtes centās atdzīvināt Muambu, bet vēlāk viņš bez dzīvības pazīmēm tika nonests no laukuma un aizvests uz slimnīcu.

Oficiālas informācijas par Muambas veselības stāvokli pagaidām nav, taču vairums sociālā tīkla Twitter lietotāju, it kā atsaucoties uz slimnīcas darbiniekiem, vēsta, ka futbolists sācis elpot un ar viņa veselību viss būs kārtībā. Twitter izplatījušos informāciju apstiprinājis arī slimnīcas vadītājs, kurš uzsvēra, ka Muambas veselības stāvoklis ir stabilizējies un futbolists jau sācis patstāvīgi elpot. Vienlaikus slimnīcas vadība norāda, ka futbolista veselības stāvoklis joprojām ir kritisks, un viņš atrodas intensīvās terapijas nodaļā.

Mača galvenais tiesnesis pēc vienošanās ar abu komandu galvenajiem treneriem pārtrauca spēli.

Noslēdzies tradicionālais Stipro Skrējiens

Veiksmīgi noslēdzoties Latvijā lielākajam tautas izturības un piedzīvojumu pasākumam Optibet Stipro Skrējiens, kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal notika Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā Zelt...