Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Blue Jackets hokejisti nosargā uzvaru pār Ducks

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins, sākot maču uz rezervistu soliņa, trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē nepilnās četrās minūtēs ielaida divus vārtus, taču viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets izcīnīja panākumu.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 7:4 (3:0, 4:1, 3:0) pārspēja Anaheimas "Ducks".

Merzļikins maču sāka uz rezervistu soliņa, taču otrā perioda izskaņā devās laukumā pēc tam, kad otrs Kolumsusas komandas vārtsargs Daņiils Tarasovs pieprasīja maiņu, jo viens no "Blue Jackets" hokejistiem nejauši ar nūjas lāpstiņu iebakstīja viņa ķiveres režģī, visticamāk, trāpot arī vārtsargam pa seju.

Laukumā pavadītajās trīs minūtēs un 55 sekundēs Merzļikins ielaida divus vārtus, "Blue Jackets" zaudējot divu vārtu pārsvaru un rezultātam kļūstot neizšķirtam.

Trešajā periodā Tarasovs atgriezās uz ledus, un Kolumbusas hokejistiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, izcīnot panākumu ar 7:4.

Uzvarētāju rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Šons Kuralī un Zeks Verenskis, 1+2 iekrāja Būns Dženers un Džonijs Gudro, vēl vienu reizi mājinieku vārtsargu pārspēja Jegors Činahovs, kamēr pie divām rezultatīvām piespēlēm tika Džeks Rosloviks un Aleksandrs Teksjē.

Anaheimas komandā divus vārtus guva Meisons Maktevišs, Trojs Terijs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet trijos vārtus guvumos asistēja Pāvels Mintjukovs.

"Blue Jackets" ar 46 punktiem 55 spēlēs Austrumu konferencē ieņem pēdējo vietu 16 komandu konkurencē.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...