Rīgā +20 °C
Svētdiena, 2. jūnijs
Lība, Emma

Canucks ar Šilovu vārtos viesos zaudē Edmontonai; būs septītā spēle

Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un uzbrucēju Teodoru Bļugeru sastāvā sestdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa Rietumu konferences pusfināla sestajā spēlē, mača uzvarētājai Edmontonas "Oilers" sērijā panākot 3-3.

"Canucks" viesos piekāpās ar rezultātu 1:5 (1:1, 0:2, 0:2).

Šilovs šajā mačā atvairīja 22 no 27 metieniem, kamēr "Canucks" hokejisti pa Stjuarta Skinera vārtiem meta vien 15 reizes.

Bļugers uz ledus bija 17 minūtes un 41 sekundi, divreiz meta vārtu virzienā, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, uzvarēja deviņos no 12 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Mača devītajā minūtē Dilans Holovejs apspēlēja vairākus viesu hokejistus un pārspēja Šilovu, bet pāris minūtes vēlāk no vārtu priekšas bija precīzs Nilss Heglanders -1:1. Otrā perioda astotajā minūtē Zeks Haimans ar tuvu metienu atguva mājiniekiem vadību un pēc četrām minūtēm precīzs no zilās līnijas bija Evans Bušārs - 3:1.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Raiens Nadžents-Hopkinss iebakstīja ripu vārtos, panākdams 4:1, bet pēdējo reizi Šilovs tika pārspēts 14.minūtē, kad pēc Leona Draizaitla uzvarēta iemetiena zibenīgu raidījumu izpildīja Evanders Keins.

Septītais mačs notiks 20.maijā Vankūverā.

Pirmajā kārtā "Canucks" ar 4-2 apspēlēja Nešvilas "Predators", bet "Oilers" ar 4-1 guva panākumu pār Losandželosas "Kings".