Flyers pārtrauc Blues deviņu uzvarēto spēļu sēriju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Filadelfijas Flyers trešdien guva uzvaru pār šobrīdējo čempioni Sentluisas Blues, tādējādi pārtraucot savu pretinieku deviņu uzvarēto spēļu sēriju.

"Flyers" viesos ar 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja "Blues".

Mača rezultāts tika atklāts vien 15.minūtē, kad Džastins Folks vairākumā ar spēcīgu metienu noslēdza savas komandas izspēli. "Flyers" savu atbildi sniedza otrā perioda 13.minūtē, kad Tailers Pitliks vārtu priekšā pieskārās ripai, kas veiksmīgā kārtā atrada vietu vārtos. Trīs minūtes vēlāk Maikls Rafls panāca jau 2:1.

Arī noslēdzošās 20.minūtes veiksmīgāk iesākās "Flyers" vienībai, jo jau pirmajā minūtē Treviss Konecnijs panāca 3:1, taču "Blues" prata atspēlēties. Mača 51.minūtē Raiens O'Railijs samazināja viesu pārsvaru, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk Aleksandrs Stīns jau izlīdzināja rezultātu. Uzvaru papildlaika ceturtajā minūtē izrāva Jakubs Vorāčeks.

Otrā trešdienas duelī Čikāgas "Blackhawks" viesos ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica Monreālas "Canadiens".

Uzvarētāju rindās Zeks Smits iemeta divus vārtus, bet Dreiks Kadžula pievienoja vārtus un rezultatīvu piespēli. Vienīgos "Canadiens" vārtus iemeta Filips Dano.

Piektdien Kolumbusas "Blue Jackets" tiksies ar Karolīnas "Hurricanes", Pitsburgas "Penguins" spēkosies ar Bostonas "Bruins", Otavas "Senators" cīnīsies ar Vegasas "Golden Knights", bet Bufalo "Sabres" paredzēts duelis ar Dalasas "Stars".