Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Penguins bez Šilova uzvar Blues komandu

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs pirmdien palika uz rezervistu soliņa Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda izcīnīja uzvaru.

"Penguins" savā laukumā ar rezultātu 6:3 (2:2, 1:0, 3:1) pārspēja Sentluisas "Blues" komandu, pie punktiem tiekot jau sestajā spēlē pēc kārtas.

Pitsburgas vienība turpina mainīt vārtsargus ik pa vienai spēlei, un pirmdienas mačā Tristans Džarijs tika galā ar 26 no 29 metieniem jeb 89,7% raidījumu.

Ar 1+2 uzvarētāju sastāvā izcēlās komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš tādējādi kā devītais līgas vēsturē pārsniedza 1700 gūto punktu robežu.

Krosbija rēķinā tagad ir 1701 (632+1069) punkts, bet vairāk par viņu sakrājuši tikai Veins Greckis (2857), Jaromīrs Jāgrs (1921), Marks Mesjē (1887), Gordijs Hovs (1850), Rons Frensiss (1798), Stīvs Aizermens (1755) un Mario Lemjē (1723).

Vēl "Penguins" rindās pirmdienas spēlē ar 2+1 izcēlās Braiens Rasts, 1+1 iekrāja Jevgēņijs Malkins, pa vārtiem guva arī Pārkers Voterspūns un Entonijs Manta, bet trīs rezultatīvas piespēles atdeva Ēriks Kārlsons.

"Blues" sastāvā precīzi metieni Nika Bjugstada, Džordana Kairū un Matjē Žozefa rēķinā.

"Penguins" ar 15 punktiem desmit spēlēs pakāpās uz otro vietu Austrumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs jau otrdien, viesos tiekoties ar latviešu uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvēto Filadelfijas "Flyers", kas ar deviņiem punktiem astoņos mačos ir desmitajā pozīcijā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dārziņš pret Karsumu: 3on3 hokeja šovs Rīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavas ledus hallē norisinājās jau otrais “3on3” hokeja turnīrs. Šoreiz tas kļuva vēl aizraujošāks – “3on3 izaicinājumā” laukumā tikās Laura Dārziņa un Mārtiņa Karsuma v...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi