Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Rīgas hokejisti atkārtoti piekāpjas Mitišcu Atlanti komandai

Latvijas komanda Rīga, aizvadot otro Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēli pēc novembra pārtraukuma, piektdien savā laukumā atkārtoti ar rezultātu 2:5 (1:0, 0:2, 1:3) zaudēja Mitišču Atlanti vienībai.

Pirmās trešdaļas izskaņā Latvijas komandu vairākumā vadībā izvirzīja Edgars Dīķis, bet otrās trešdaļas vidū pusotras minūtes laikā viesi pārņēma vadību.

Trešās trešdaļas pirmo 11 minūšu laikā Atlanti komanda guva trīs vārtus pēc kārtas, tādējādi otro dienu pēc kārtas mačā ar Rīgu gūstot piecus bezatbildes vārtus. Trešdaļas 13.minūtē vienus vārtus mājiniekiem atspēlēja Dāvis Straupe.

Spēles pēdējās sekundēs komandas apmainījās ar abpusējām rupjībām, noraidījumus mājinieku rindās izpelnoties Jānim Jakam un Edgaram Kurmim, kamēr Patriks Škuratovs saņēma disciplināro sodu.

Ceturtdienas spēlē, zaudējot piecus vārtus 15 minūšu laikā, Rīgas hokejisti ar rezultātu 3:6 savā laukumā piekāpās Atlanti vienībai.

Pēc šīs uzvaras Atlanti komanda kļuva par visas līgas līdervienību, savas pozīcijas piektdien saglabājot.

Pagājušajā sezonā abas vienības tikās Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā, kad pārāki ar 3-2 bija Atlanti hokejisti. Turklāt šajā sacensību fāzē Latvijas vienība zaudēja komandai no Mitiščiem jau otro gadu pēc kārtas.

Nākamās spēles Latvijas komandai paredzētas pirmdien un otrdien, kad tā divreiz savā laukumā uzņems Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD komandu.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 40 punktiem 30 spēlēs atkāpās uz 13.vietu. No labāko astotnieka, kas sezonas izskaņā ļautu piedalīties izslēgšanas mačos, to šķir seši punkti. Savukārt Atlanti ar 68 punktiem atrodas gan konferences, gan visas līgas līderpozīcijā

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.