Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Rīgas hokejisti atkārtoti pieveic Krasnaja armija komandu

Latvijas komanda "Rīga" kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā svētdien savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) atkārtoti pieveica Maskavas kluba "Krasnaja armija" hokejistus.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Deivids Sarkanis un Nikolajs Jeļisejevs, savukārt rīdzinieku vārtsargam Kristeram Gudļevski līdz "sausajai" spēlei pietrūka nepilnas četras minūtes.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē sestdienas "Rīga" guva panākumu ar 8:3, pirmo reizi šosezon vienā mačā gūstot astoņus vārtus.

Turpinājumā pēc nacionālo izlašu pārtraukuma rīdziniekus savā laukumā gaidīs vēl pa divām cīņām ar Voskresenskas "Himik" komandu, kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, un Maskavas "Spartak" vienību. Šogad aizvadītajos 12 mačos "Rīgas" komanda tikusi pie astoņām uzvarām.

Abi klubi iepriekš savā starpā tikās septembrī Maskavā, uzvaras divos mačos dalot uz pusēm. MHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar 81 punktu 52 spēlēs pakāpās uz septīto vietu, aktīvi cīnoties par vietu "play-off" turnīrā. Savukārt "Krasnaja armija" ar 70 punktiem 53 mačos šajā pašā konferencē atrodas 13.pozīcijā.

Sezonas izskaņā izslēgšanas spēlēs piedalīsies konferences astoņas labākās komandas. Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.