Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Rīgas hokejisti izbraukumā izrauj uzvaru pār Maticina trenēto Almaz vienību

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējās izbraukuma spēļu sērijas pirmajā pirmdien ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) izbraukumā pieveica Čerepovecas Almaz komandu, kuras galvenais treneris ir Andrejs Maticins.

Līdz ar to Latvijas komanda izcīnīja jau septīto uzvaru pēc kārtas.

Šajā mačā rezultātu 26.minūtē atklāja rīdzinieku spēlētājs Juris Upītis, bet 43.minūtē mājinieki panāca izlīdzinājumu. Tomēr pēdējais vārds piederēja Rīgas komandai, kas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva uzvaru, precīzi metot Georgam Golovkovam.

Otrdien abas komandas sacentīsies vēlreiz, bet regulārās sezonas pēdējos divos izbraukuma mačos rīdzinieki trešdien un ceturtdien samēros spēkus ar Sanktpēterburgas SKA-1946 komandu. Pēc tam vēl atliks aizvadīt vien noslēdzošās četras regulārā čempionāta spēles savā laukumā.

Rīga ar Almaz iepriekš šosezon savā starpā tikās septembrī, kad rīdzinieki savā laukumā tika pie divām uzvarām pēcspēles metienu sērijās.

Šogad aizvadītajos 17 mačos Rīgas komanda jau tikusi pie 13 uzvarām, turklāt triumfējusi pēdējos septiņos mačos pēc kārtas, iegūstot daudz labākas pozīcijas cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 95 punktiem 57 spēlēs joprojām ieņem astoto vietu.