Rīgā +6 °C
Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Rīgas hokejisti pēcspēles metienos pieveic Amurskije tigri vienību

Latvijas komanda Rīga, aizvadot pirmo maču pēc vairāk nekā nedēļas pārtraukuma, Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta cīņā pirmdien savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Habarovskas Amurskije tigri vienību.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet spēles 23.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Georgs Golovkovs. Turpinājumā mačs bija bagāts ar noraidījumiem, taču neviens no vairākumiem netika pārvērsts gūtajos vārtos, bet neizšķirtu Amurskije tigri komanda izrāva vien divas sekundes pirms pamatlaika beigām, kad precīzi meta Jegors Namestnikovs. Šajā brīdī viesi viesi spēlēja bez vārtsarga.

Sekojošajā piecu minūšu papildlaikā komandām neizdevās gūt vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā Rīga bija pārāka ar 1:0, vienīgos vārtus ar 11.metienu gūstot Rihardam Bukartam. Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Rīgas komanda šo sezonu neaizvada veiksmīgi un tā tagad zaudējusi četrās no pēdējām septiņām spēlēm. Savukārt Amurskije tigri vienība uzvarējusi trijās no pēdējām piecām cīņām.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik Rīga ar 17 punktiem 15 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 16.pozīciju, bet Amurskije tigri vienība ar 23 punktiem 17 mačos atrodas 12.pozīcijā.